На Полтащині чорнобильці знову перекрили трасу "Київ-Харків"

Сьогодні, 12 квітня, о 10:00 годині близько 50 осіб перекрили рух автотранспорту на 211 кілометрі автодороги Київ - Харків - Довжанський у селі Войниха, що в Лубенському районі, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на ГУ НП у Полтавській області.

Охорону громадського порядку забезпечують 3 інспектори ДПС та 10 поліцейських Лубенського відділу. Правоохоронці організували об’їзд перекритої ділянки дороги для легкового транспорту через місто Лубни.

За попередньою інформацією, громадськість вимагає від уряду держави виплати пенсійних забезпечень та повернення пільг чорнобильцям.

Разом з тим, як інформує сайт "Полтава інфо", анонсована заздалегідь акція протесту чорнобильців та учасників АТО на околиці Полтави сьогодні не відбулась. Не прийшла достатня кількість людей, щоб втілити в життя задумане.

Свідок заходу Олексаандр Демідович розповів "ВПолтаві", що прийшли лише 20 учасників.

"Полііції було більше. Дезорганізація повна. 20 людей зібрались, і ті одразу розійшлися. Зараз нас тут 8 залишилось", - каже Демідович.

Нагадаємо, що сьогодні під Лубнами аналогічну акцію провели тамтешні чорнобильці, проте у них все склалося. Вийшли півсотні людей.

Немає коментарів:

Дописати коментар