У Черкасах 30-ті роковини відзначатимуть парадом

Парадом рятувальної та військової техніки відзначать 30-ту річницю Чорнобиля

Відзначення 30-ої річниці аварії на Чорнобильскій АЕС у Черкасах відзначать мітингом-реквіємом та парадом рятувальної та військової техніки. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН-Центр розповіла директор департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Оксана Мовчан.

“Напередодні пам’ятної дати ми зустрічалися з усіма громадськими організаціями чорнобильців міста. Спільно було ухвалено рішення провести урочисте відзначення цієї сумної дати за тим же сценарієм, що й 25-ту річницю. Тобто, 26 квітня відбудеться урочиста хода і пройде колоною пожежно-рятувальна та військова техніка, в Соборному сквері біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобиля пройде мітинг-реквієм, в якому візьмуть участь керівництво міста та області і усі охочі. Десятьом учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС будуть вручені грамоти міського голови”, - сказала Оксана Мовчан.

На даний час у місті проживає близько 5 тис. учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, ще більше черкащан серед постраждалих від наслідків цієї катастрофи.

http://region.unn.ua/uk/news/45139-paradom-ryatuvalnoyi-ta-viyskovoyi-tekhniki-vidznachat-30-tu-richnitsyu-chornobilya

Немає коментарів:

Дописати коментар