Коростенські чорнобильці мітингуватимуть 26 квітня

У роковини Чорнобильської трагедії чорнобильці-ліквідатори із Коростеня вийдуть на мітинг за справедливі пільги, за їх словами. Ліквідаторів обурило вето, яке наклав Президент Петро Порошенко на закон №2093, що повертає чорнобильцям низку пільг. 

Про це повідомив голова союзу ветеранів-ліквідаторів аварії на ЧАЕС у Коростені та Коростенському районі Віталій Юшкевич, ынформує УНН.

Окрім традиційного для Коростеня урочистого мітингу, ліквідатори вимагатимуть справедливих пільг для себе та постраждалих від аварії на ЧАЕС.

Так законом, який ветував Президент, відновлюються категорії зон радіоактивного забруднення та уточнюються період і час проживання громадян у зонах гарантованого добровільного відселення. Тим, хто проживає там, планували повернути право першочергового безоплатного надання санаторно-курортних путівок або одержання компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування. Також неповнолітнім дітям і/або дружині померлого ліквідатора аварії першої категорії, незалежно від наявності причинного зв'язку смерті з Чорнобильською катастрофою, надаються пільги, якими користувався померлий, а також одноразова компенсація за втрату годувальника, а надалі - щомісячна компенсація.

Саме проти ветування Президентом цього закону чорнобильці і мітингуватимуть. Початок акції запланований на 12:00.

Зауважимо, що наразі у Коростені проживає близько 700 ліквідаторів, а саме місто є одним із найбільш постраждалих від аварії на ЧАЕС.

3 коментарі:

  1. 3,4 зонв Восстали Привет сшкурникам и СЧУному козлу Яценко Это он вас всех сделал пострадавшими и присоеденил к ликвидаторам. Какие вы ликвидаторы ПОТЕРПЕВШИЕ и это правильно.но не ликвидаторы Митингуйте сколько хотите.

    ВідповістиВидалити
  2. Жмоты нахлебники Яценко вас поднял перед выборами Их не будет

    ВідповістиВидалити
  3. такой же козел сидит в хмельницкой области.ЯКИМЧУК В.А.АФЕРИСТ

    ВідповістиВидалити