Скарга на бездіяльність державного виконавця

КОНСУЛЬТАЦІЇ

Начальнику Відділу державної виконавчої служби
Рокитнівського районного управління юстиції Кібукевич О.С.
34200, Рівненська область, Рокитнівський район, смт. Рокитне, вул. Незалежності, 24

Скаржник/Стягувач:

Порошенко Максима Миколайовича
вул. Хрещатик, буд. 41, смт. Томашгород, Рокитнівський р-н, Рівненська область, 34241
тел. моб. 068-888-88-88

Боржник:

Путін Павло Павлович
вул. Московська, буд. 19, смт. Томашгород, Рокитнівський р-н, Рівненська область, 34240


Скарга на бездіяльність державного виконавця


30.10.2013 р., державним виконавцем відділу державної виконавчої служби Рокитнівського районного управління юстиції, Іваненко Тетяною Леонідівною, прийнято Постанову ВП № 11111166 про відкриття виконавчого провадження про примусове виконання Виконавчого листа № 571/1410/13-к виданого 09.10.2013 р. Рокитнівським районним судом Рівненської області, про стягнення 2876,63 грн. боргу з Путіна Павла Павловича (далі - Боржник) на користь Порошенка Максима Миколайовича (далі - Стягувач).

Станом на 31.03.2015 р., згідно інформації з Єдиного державного реєстру виконавчих проваджень по провадженню ВП № 11111166 (копія роздруківки додається), державним виконавцем не було вчинено жодної дії щодо примусового виконання виконавчого документу. В реєстрі наявні лише постанова про відкриття виконавчого провадження від 30.10.2013 р., постанова про стягнення з боржника виконавчого збору від 07.11.2013 р. та постанова про стягнення з боржника витрат на проведення виконавчих дій від 07.11.2013 р.

Згідно частини 2 статті 30 Закону України «Про виконавче провадження» - державний виконавець зобов'язаний провести виконавчі дії з виконання рішення протягом шести місяців з дня винесення постанови про відкриття виконавчого провадження. Однак, як видно з інформації в реєстрі виконавчих проваджень виконавчі дії відсутні.

Згідно частини 5 статті 52 Закону України «Про виконавче провадження» - у разі відсутності у боржника коштів та інших цінностей, достатніх для задоволення вимог стягувача, стягнення звертається також на належне боржнику інше майно. Однак, у вищевказаному реєстрі відсутні відомості про накладення стягнення на інше майно боржника.

Згідно частини 1 статті 82 Закону України «Про виконавче провадження» - рішення, дії або бездіяльність державного виконавця можуть бути оскаржені стягувачем до начальника відділу, якому безпосередньо підпорядкований державний виконавець.

Керуючись вищевикладеним та на підставі ч.3 ст.19, ч.2 ст.30, ч.2 ст.52, ст.57, ч.1 ст.82 Закону України «Про виконавче провадження»,

Прошу:

    Провести перевірку додержання державним виконавцем вимог чинного законодавства щодо вчинення виконавчих дій.
    Зобов’язати державного виконавця відділу державної виконавчої служби Рокитнівського районного управління юстиції, Іваненко Тетяну Леонідівну, вжити передбачених законодавством заходів для виконання Виконавчого листа № 571/1410/13-к, виданого 09.10.2013 р. Рокитнівським районним судом Рівненської області, про стягнення 2876,63 грн. боргу з Путіна Павла Павловича на мою користь.
    Зобов’язати державного виконавця відділу державної виконавчої служби Рокитнівського районного управління юстиції, Іваненко Тетяну Леонідівну: винести постанову про арешт коштів та інших цінностей боржника, що знаходяться на рахунках і вкладах чи на зберіганні у банках або інших фінансових установах; винести постанову про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження; провести опис майна боржника із накладенням на нього арешту.
    Зобов’язати державного виконавця відділу державної виконавчої служби Рокитнівського районного управління юстиції, Іваненко Тетяну Леонідівну, з метою повного та своєчасного здійснення стягнення по Виконавчому листу, направити запити до реєструючих органів, а саме: Державної реєстраційної служби України, ДАІ, Державної фіскальної служби України, Управління Держземагенства, копії відповідей яких прошу направляти на мою адресу.
    Зобов’язати державного виконавця відділу державної виконавчої служби Рокитнівського районного управління юстиції, Іваненко Тетяну Леонідівну направляти на мою адресу копії документів по вчинених виконавчих діях.

Додатки:

    Роздруківка Інформації про виконавче провадження ВП № 11111166 з Єдиного державного реєстру виконавчих проваджень станом на 31.03.2015 р.31 березня 2015 р.       ............................     М.М. Порошенко

Немає коментарів:

Дописати коментар