"...На кого ці чорнобильці ображаються?..." – кіровоградка

У Кіровограді мітингують ліквідатори аварії на ЧАЕС

Сьогодні, 21 серпня, під стінами міської ради зібралися ліквідатори трагедії на Чорнобильській АЕС та вдови тих, хто не дожив до цього дня з Кіровоградського, Компаніївського, Новоукраїнського, Олександрійського районів. Загалом близько 50 осіб. Вони мітингують проти відміни пільг чорнобильцям.

Як розповіли Першій електронній газеті мітингуючі, день вони обрали не випадково, адже саме в цей час у міській раді очільники міста і області вручали нагороди родинам полеглих воїнів АТО, яким, за словами чорнобильців, нині приділяють набагато більше уваги ніж їм – ліквідаторам атомної катастрофи.

Які саме пільги уряд планує скасувати і коли це зробить, мітингуючим не відомо. Але вони впевнені – це буде незабаром і вони залишаться без засобів для існування. За словами жінок, можливо скасують так звану «чорнобильську» доплату до пенсії вдовам ліквідаторів. Тож тепер їм доведеться жити лише на свою пенсію, як це роблять інші самотні пенсіонерки.

Звісно, забувати ні про кого не можна. Ні про чорнобильців, ні про ветеранів Вітчизняної війни, ні про афганців, ні про атошників.каже кіровоградка Олена, яка проходила повз мітинг і зацікавилася плакатами мітингуючих.Але ображатися через те, що воїнів АТО більше шанують – дурість. Це люди, які йдуть на війну і вмирають за незалежність України. Це зовсім різні речі. На кого ці чорнобильці ображаються? На дітей, які вмирають за їхню свободу? Російського ярма їм захотілося чи за совєтами скучились? Зараз всім тяжко. Терпіти треба і армії помагати”.

http://persha.kr.ua/u-kirovogradi-mitinguyut-likvidatori-avarii-na-chaes-foto/

1 коментар:

  1. Олександр Неділько22 серп. 2015 р., 19:13:00

    На мою думку, автор статті навмисно, не правдиво, відобразив мету акції, та з посиланням на перехожу Олену дивується "...На кого ці чорнобильці ображаються?..." та запитує :"На дітей, які вмирають за їхню свободу? Російського ярма їм захотілося чи за совєтами скучились?". Але автор, напевно вже забув, що такі ж самі діти (солдати строкової служби) та приблизно рівні їм за віком військовозобов"язані, віддали своє життя чи здоров"я в 1986 році, захищаючи його самого, Україну, Европу, Світ. А щодо скуки за совєтами, совєтую (ми ж дійсно колись жили в стране совєтов) вивчити значення слів:«Русь», «Росія», «Великоросія», «Малоросія» і кого називали русичами або руськими (хоча б на цьому ресурсі http://litopys.org.ua/pivtorak/pivt09.htm чи ознайомитись з роботою Митрополита Іларіона (Огієнко) про походження термінів "Русь", "Росія", "Великоросія", "Малоросія" http://nbuv.gov.ua/j-pdf/Ukralm_2012_10_6.pdf). З приводу російського ярма хотілося б звернути увагу автора на інформацію, щодо направлення в Україну 100 000 емігрантів з Африки та Ближнього сходу. (http://cont.ws/post/111485 Еврокомиссия: «Украина включена в список стран, обязанных принимать мигрантов из стран Африки и Ближнего востока»). Я не проти любові до ближнього, але хотів би звернути увагу стосовно кількості евакуйованих сімей з чорнобильської зони (40 000 осіб) із зони АТО (60 000 осіб) з кількістю емігрантів (100 000 осіб), яких необхідно буде приютити та накормити. Тому, знову скористаюсь правом надати совєт, включіть здоровий глузд, не пишіть заказних статтей. Вам і Вашим дітям теж жити в цій країні. Хоча я можу помилитись. Успіхів Вам на творчій ниві. А інформація, вона не буває доброю чи поганою. Вона просто інформація. Але для мене Ваша стаття добрий вісник. МИ НА ВІРНОМУ ШЛЯХУ.

    ВідповістиВидалити