Зустріч в Мінсоцполітики з представниками чорнобильських організацій

7 серпня 2015 відбулась зустріч в Міністерстві соціальної політики з представниками громадських чорнобильських організацій України.


Першоджерело відео: 
Канал youtube користувач Віктор Жигаєв

6 коментарів:

 1. Опять 25!!!!!! Да не прокормит бюджет 2 млн. как вы тут называете их чернобыльцами. Льготы и повышенные пенсии только одним ликвидаторам. Остальные на общих основаниях. Лидеры не смешите народ и перестаньте пиарится.

  ВідповістиВидалити
 2. Чому мова йдеться лише про ліквідаторів? Молодь,яка отримала інвалідність внаслідок аварії на ЧАЕС,отримує пенсію в розмірі 1400 грн.!А теж потребує лікування!!!

  ВідповістиВидалити
 3. Поддерживаю предыдущего. Снова пиар и снова разброт. Оказываются правы переговорщики с группы священника.. Все сводится к большому количеству требований, а не получим ни чего.

  ВідповістиВидалити
 4. Ярослав Олійник,голова ГО "Прикрпатбат Чорнобиль"16 серп. 2015 р., 12:21:00

  Що думаємо про 20-е серпня?
  Принагідно нагадаю,що 20 серпня мала розпочатися Всеукраїнська акція чорнобильців щодо захисту своїх прав та висловлення великого «Фе» нинішній владі. Як на мене,вона,нинішня влада у сукупності, занадто прогресувала щодо приниження ролі та захисту реальних захисників світу від термоядерної катастрофи у не дуже далеких 1986-1987 роках. Беру лише на підтвердження думки блокування компенсацій на житлово-комунальні послуги в тому разі,коли доходи ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС на члена сім’ї на місяць сягнуть 1710 гривень . А оподаткування пенсій?!
  Мій прогноз такий: акцію злили. Хто? Передбачаю,що самі ініціатори. Такий висновок напрошується із їх зустрічі в Мінсоцполітики. Вона їм більше всього була потрібна для чергового піару- раз, та для закулісся - два. Задумуючи любу акцію,треба завчасно чітко визначити її конкретну мету,час, учасників, форми протесту. Вимоги треба формулювати чітко,однозначно,без всяких «Якщо»,ще до оголошення акції. Заручитися підтримкою. Тобто,треба було запросити на погоджувальне зібрання мислячих чорнобильських активістів. Обсмоктати пропозиції. Дати час на прийняття рішень владі. Лише після того,якщо влада не відреагувала б на заявлене ( а що вона буде противитися у мене сумнівів немає) або погодилася на дрібниці (між іншим,на зустрічі з Розенком лише про це йшлося:говорили про якісь попередні домовленості,про поетапність пенсій для інвалідів, про оновлення постанови 1210 ітд.), збиратися активістам заново і приймати рішення. Відсутність стратегічного мислення і призвело до піарності цієї дууже нагальної акції у надто сприятливий момент - наближення 30-ої річниці аварії. Повторюється повторене .

  ВідповістиВидалити
 5. Все,что не прошло на ВОВЧе раасылаю по другим сайтам.
  Валерий,может лучше рассказать как все эти годы максимальщики плотно держали под колпаком все переговорные группы...с какой целью они нагло туда лезли ? Думающий человек знает.
  И что это за мода,людей с другой,по сути мало отличающейся точкой зрения, на этом сайте просто распинают.Здесь окопались в основном те,кто привел зека к власти,он забрал ваши пенсии,но вы же за него голосовали,многие из вас-члены и бывшие депутаты-РЫГОАНАЛЫ...Нечего на зеркало пенять.
  Скажите прямо - максимальные пенсии не хочется терять,для этого надо перевести акценты.Что будет если этим же приемом будет пользоваться ваши оппоненты и выложат некоторые моменты ?

  ВідповістиВидалити
 6. На сайте СЧУ,наконец,выложена резолюция участников митинга протеста 20 августа.
  Сегодня должна состояться встреча с Яценюком.

  ВідповістиВидалити