У Львові чорнобильці хочуть перейти до більш радикальних дій

У Львові чорнобильці продовжують акцію протесту і хочуть перейти до більш радикальних дій.

Як повідомив радіо «Сокаль» один із її учасників, голова Сокальської громадської організації «Союз Чорнобиль Сокальщини» Роман Богун, в понеділок, 27 липня, вони підготували і передали звернення до голови ЛОДА Олега Синютки.

У ньому йдеться, що люди вимагають від очільника області створити робочу групу, із залученням керівників різних соціальних структур, правоохоронців та прокуратури, яка займатиметься вирішенням їх проблем. Якщо ж цього не буде зроблено до 3 серпня, чорнобильці, які стоять під стінами Львівської облдержадміністрації, оголосять голодування.

Водночас, Роман Богун додав, що за один тиждень проведення безстрокової акції, вони добились, що їм врешті-решт виділили гроші на лікування, які люди вже не бачили останні три місяці. Тому зараз ліквідатори, учасники аварії на Чорнобильській АЕС можуть звернутись в центральну аптеку в Сокалі та отримати ліки за рецептами.

І ще одне досягнення протестувальників – двох тяжкохворих чорнобильців з Сокальського районуи включили до соціальної програми медичного захисту і їм виділили гроші на операцію та лікування.Немає коментарів:

Дописати коментар