Розенко: Система ВІП-пенсій має бути ліквідована

Міністр соціальної політики Павло Розенко сподівається, що законопроект про пенсійну реформу щодо скасування системи спецпенсій буде проголосований в парламенті наступного тижня.

Система ВІП-пенсій для чиновників, народних депутатів, міністрів, прокурорів, митників і податківців має бути ліквідована. Про це у своєму Facebook написав міністр соціальної політики Павло Розенко.

"Для мене неприйнятні компроміси щодо існування системи спецпенсій в Україні. Вся система ВІП-пенсій для чиновників, нардепів, міністрів, прокурорів, митників, податківців та ін. повинна бути ліквідована. Повинні бути єдині принципи нарахування пенсій для всіх", - написав він.

Розенко висловив сподівання, що рішення Комітету соціальної політики Верховної Ради від 13 травня "було прикрою помилкою", а законопроект про пенсійну реформу щодо введення накопичувальної системи та скасування системи спецпенсій "буде наступного тижня проголосований в парламенті".

"На жаль, вчора я чітко побачив" сюжетну лінію ", як під гаслами про необхідність системного підходу в накопичувальній системі, додаткового обговорення, проведення чергових консультацій, думок за" простих людей "деякі просто хочуть залишити недіючу систему спецпенсій в Україні", - зазначив міністр.

Раніше Розенко повідомив, що на засіданні Комітету з питань соцполітики 13 травня було прийнято пропозицію заблокувати проведення пенсійної реформи і перевести все в процес багаторічного обговорення.

29 квітня Розенко заявив, що накопичувальна система пенсій буде введена в 2017 році.

5 травня Кабінет Міністрів вніс до Верховної Ради законопроект про накопичувальних пенсіях.

1 коментар:

  1. ВОТ НАПАСТЬ КУДА ПРОПАЛ ПРОЕКТ ПО ЭТАПНОМУ ВЫПЛАТЕ ПЕНСИЙ. ИЛИ ЭТО БЫЛА ОЧЕРЕДНАЯ ШУТКА. ТАК ПЕРВОЕ АПРЕЛЯ УЖЕ ПРОШЛО

    ВідповістиВидалити