Дармоїди: скільки держава витрачає на обіди і транспорт для депутатів

Регламентний комітет парламенту напередодні заслухав звіт Апарату Верховної Ради про витрати держкоштів в 2014 році. Видання "Главком" вибрало з них найбільш красномовні.

Навіть побіжне знайомство з депутатською кошторисом змушує задатися питанням, чи підтримують апаратні чиновники парламенту ідеї тотальної економії та боротьби з корупцією, які проголошені в країні.

Окремої уваги депутатів заслужила парламентська їдальня. У 2014 році штат держпідприємства "Їдальня" Управління справами Апарату Верховної Ради склав 117 осіб. "У кошторисі на 2015 рік стаття витрат, субсидії та поточні трансферти становлять 1,21 млн гривень, а за фактом використання в 2014 вони склали 2,187 млн ​​гривень, з яких 1620000 - оплата праці, - нагадав Лубинець. - За рахунок чого ви працюєте? Виходить, Ви нічого не заробляєте?"

Як видно, годувати депутатів не вигідно, але ще гірше їх возити. Із звіту Апарату ВР, з'ясувалося, що в парламентській автобазі працює понад три сотні осіб із зарплатним фондом майже в мільйон гривень. При цьому за деякими комітетами закріплено лише по одній машині, зазначили депутати і задалися питанням: навіщо стільки співробітників?

Немає коментарів:

Дописати коментар