На пільговий проїзд пенсіонерам виділили майже 2 млрд грн

Кабінет міністрів виділив 1,9 млрд гривень на пільговий проїзд пенсіонерів та інвалідів у громадському транспорті в усіх регіонах країни. Про це сказав на засіданні уряду прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

"Пенсіонери, інваліди та інші категорії пільговиків мають право на пільговий проїзд у громадському транспорті, - сказав Яценюк. - Кабмін виділив 1,9 млрд грн на забезпечення пільгового проїзду в усіх регіонах".

При цьому Яценюк зазначив, що питання пільгового проїзду пенсіонерів та інвалідів у метро Києва, Харкова і Дніпропетровська мають бути вирішені на рівні міських адміністрацій цих міст.

Нагадаємо, КМДА планує 1 червня залишити пільги тільки пенсіонерам, 50% від вартості проїзду для студентів та школярів, для постраждалих від Чорнобильської аварії та деяких інших груп населення.

2 коментарі:

  1. НАПИШИТЕ ПОЖАЛУЙСТА КАКИЕ ИНВАЛИДЫ ТА ИНШИ КАТЕГОРИИ ЛЬГОТНИКОВ ИМЕЮТ ПРАВА НА ЛЬГОТНЫЙ ПРОЕЗД. ИНВАЛИДЫ ПОНЯТНО. НО КАКИЕ ИНВАЛИДЫ. И КТО ТАКИЕ ИНШИ КАТЕГОРИИ ЛЬГОТНИКОВ.

    ВідповістиВидалити
  2. ИНТЕРЕСНО ЧТО ДОБИЛИСЬ ЛУБЕНЧАНЕ. К НИМ ПРИЕЗЖАЛИ С МИНСОЦПОЛИТИКИ. ПОТОМ ЛУБЕНЧАНЕ ПОЕХАЛИ В КИЕВ МИНСОЦПОЛИТИКУ. У КОГО ЕСТЬ ИНФОРМАЦЫЯ ПО ЛУБЕНЧАН. НАПИШИТЕ ИНТЕРЕСНО.

    ВідповістиВидалити