Чорнобильці вимагають повернути соціальні гарантії

Як повідомляє ZIK, сьогодні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС вимагали від Верховної Ради та уряду відновити значну кількість соціальних гарантій, які були ліквідовані рішенням чинного уряду, та скасувати розгляд проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення», яким пропонується подальше урізання пільг.

«Сюди прийшли люди, які ледь не голими руками скидали радіоактивний графіт з даху 3-го енергоблоку. А тепер наша влада планує скасувати пільги цим покаліченим людям. Ось Яценюк каже, що 50% чорнобильців зробили собі «липові» посвідчення. Звідки в нього такі цифри? Вже не знають, як до нитки обібрати ліквідаторів аварії», -- заявив заступник голови Харківського відділення Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль Україна» Володимир Проскурін.

Під час мітингу працівники вугільної галузі та чорнобильці зачитали свої вимоги до уряду та народних депутатів. Оскільки засідання ВРУ було перенесене на 16 годину, учасники мітингу перемістились до Кабінету міністрів, пообіцявши повернутись перед початком сесії.

Немає коментарів:

Дописати коментар