МВФ ніколи не вимагав підняття пенсійного віку і тарифів на газ, - нардеп

В меморандумі МВФ ніколи не йшла мова про підняття пенсійного віку або тарифів на газ.

Про це в прямому ефірі "Свободи слова", в понеділок 3 березня сказав заступник голови фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв.

За його словами, в меморандумі йдеться лише про "збалансуванні бюджету".

"Часто МВФ роблять страшилку. Кажуть, що це не прем'єр, це не парламент голосував. Що МВФ сказав, що робити - от і все. Але подивіться всі меморандуми попередніх років, які підписувалися з МВФ. Тільки я їх пам'ятаю шість. І ніде ви там не знайдете вимог про підвищення пенсійного віку. Скрізь сказано: збалансуйте бюджет Пенсійного фонду. І думайте, як це зробити", - зазначив Соболєв.

"Ніде не сказано, що ви повинні підняти тарифи на стільки-то на нафту, газ і т. д. Там сказано: збалансуйте бюджет НАК "Нафтогаз". А в бюджеті НАК "Нафтогаз" знаходять за попередній період непідтверджених платежів приблизно на 14 млрд гривень, зараз - 3,5 млрд оголошує прокурор з трибуни Верховної Ради. Можливо, тут треба шукати, де ці речі, які не використовуються?"- додав він.

Як повідомлялося, яка працювала в Києві з 12 січня по 11 лютого 2015 року місія МВФ досягла угоди на рівні персоналу з владою України про чотирирічною програмою EFF об'ємом SDR12,35 млрд близько $17,5 млрд.

Оглядач. 

Немає коментарів:

Дописати коментар