Франківцям нагадали про катастрофу на Чорнобильській АЕС

24 березня о 12:00 на першому поверсі Івано-Франківської ОДА відкрилась виставка "Пам'ятай Чорнобиль". Ініціаторами створення виступила організація "Союз Чорнобиль України", яка незабаром відзначатиме своє 25-річчя, а обласна влада підтримала їх в цьому.

На виставці були представлені фотографії, в тому числі - із самої Зони відчуження та фотозвіти з роботи благодійного фонду допомоги дітям Чорнобиля. Також людям показали унікальну, за словами авторів, книгу - в ній є імена іванофранківців, що загинули під час цієї трагедії та від її наслідків, а ще репродукція ікони "Чорнобильський Спас".

"У нас є цілий ряд питань, які ми внесли в план роботи по підготовці до 25-річчя чорнобильського руху на Прикарпатті. Одним з наших планів була ця виставка, де ми виставили фотографії та книгу загиблих чорнобильців. Наші ГО піклуються не тільки про живих, а й про мертвих - щоб була пам'ять, щоб всі знали про загиблих в тих трагічних подіях", - розповіла Надія Кайдаш, голова обласного благодійного фонду з допомоги дітям Чорнобиля.

"Ініціатива проведення цієї виставки належить громадським організаціям. А ОДА, зі свого боку, посприяла тому, щоб ця виставка відбулась та пройшла належним чином. 26 квітня буде чергова трагічна річниця, і ми готуємо комплекс заходів, спрямованих на належне вшанування людей, які свого часу ціною свого життя та здоров'я допомогли нам побороти цю екологічну катастрофу", - зазначив Ігор Дебенко, директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

СТИК

9 коментарів:

 1. ВІКТОР ПОЗНІК29 бер. 2015 р., 11:11:00

  ПОКАЗУХА ВІД КАЙДАШИХИ-ЗА П.ЯТЬ ХВИЛИН ЗНЯЛИ .ЯК ЖУРНАЛІСТИ ПІШЛИ.ТИМ БІЛЬШЕ ТАМ БУЛО ВСЕ СТАРЕ ПРО КАЙДАШЕВУ СІМ.Ю............НАМ СОРОМНО.ЩО ВЛАДА ДОПУСКАЄ ЦЮ МУТЬ-ГАНЬБА.ЯК І З ПАМЯТНИКОМ ФАЛЬШИВИМ.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Кайдан Н.І. у обладміністрації хвалилася. що "знайшла" 18 тис. грн. для операції молодої жіночки...А то 3 тис. грн. виділив один з фондів. а Н.І. нічого не давала ...Але рекламу зробила собі...

   Видалити
  2. Все вірно сказано, пане Вікторе...Але чомусь чорнобильці до цих пір дають можливість цій сім"ї виступати від їхнього імені. робити все. що заманеться...Вони маніпулюють думки чорнобильців і постійно співпрацюють з владою...

   Видалити
 2. ЦІКАВО ЯКА РОЛЬ ТУТ У ЧЛЕНА ОПОРУ ДИКТАТУРІ , ГОЛОВИ СПІЛКИ ЛІКВІДАТОРІВ ЧАЄС М. Н. М.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Шановний , М.Н.М. приймав активну участь в Майдані. виступаючи на ньому тоді. коли ВИ не знали. що дальше буде...Він же побував у АТО...Залиште його в спокої...

   Видалити
 3. Надія Кайдаш "піклуються не тільки про живих, а й про мертвих - щоб була пам'ять" - усі ці 25 років так і відчуваю на собі, коли подихав і лічив дні до смерті, та й по і від інших бачив і чув. "Низький вам уклін" панове Кайдаші ...

  ВідповістиВидалити
 4. ВІКТОР ПОЗНІК7 квіт. 2015 р., 17:35:00

  КАЙДАШ-АНОНІМ-ФАЛЬШ

  ВідповістиВидалити
 5. аноніму від 16 квітня . Цікаво що той ' ПІСАТЕЛЬ' робив там на майдані , і вобще при такім зубожінні людей чи потрібен був той майдан . А в зоні АТО що він міг там робити як він крім брехатим нічого не вміє . І це не та людина щоб на передову йшла . А їхав напевно туда бо думав що бабла десь надурняк скосе , так як з чорнобильців скосив .

  ВідповістиВидалити
 6. СКАЖУ ВАМ ЗВІДКИ ВЗЯЛАСЯ НАЗВА ' ЛЕЖАЧИЙ ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ' , З ТОГО ЧАСУ КОЛИ М.Н.М. БУДУЧИ ОФІЦЕРОМ МІЛІЦІЇ СПАВ ПЯНИЙ ПОСЕРЕД ДОРОГИ У СЕЛІ С.

  ВідповістиВидалити