Безпрецедентне рішення: перевізники добились дозволу брати плату з пільговиків (+ВІДЕО)

Місто Дубно, що на Рівненщині. Перевізники влаштували кількаденний страйк, вимагаючи прийняти рішення, яке дозволило б їм працювати не в збиток.

За їх словами, щоб було "добре", вартість проїзду має бути не три гривні, а п"ять. На це влада поки що не йде. Натомість міський виконавчий комітет прийняв рішення, аби за проїзд платили і пільговики з пенсіонерами. Щоправда, для них зробили певний графік: з дев"ятої ранку до сімнадцятої за проїзд треба платити гривню, а якщо тобі треба їхати десь раніше чи пізніше - плати повну вартість.

До слова, міський голова Дубна Василь Антонюк визнав, що це рішення не є законним і прокурор його рано чи пізно скасує, однак іншого виходу поки не бачить. А згідно Закону висадити пасажира-пільговика за те, що він відмовляється платити, водій не має права. Більше про це у сюжеті Анни Махно з телеканалу "ЗІК"А от їздити у маршрутках безплатно львівські пільговики зможуть лише шість годин на добу. Решта часу - тільки за гроші. Таке рішення прийняла сьогодні місцева влада - і воно набуде чинності практично блискавично - уже завтра. Утім, для двох категорій пільговиків зробили виняток.

1 коментар:

  1. не ленитесь напишите в прокуратуру Конкретно даже сам чиновник говорит что перегнул палку но ЕСЛИ НАДО ТО МОЖНО

    ВідповістиВидалити