Російський ліквідатор-чорнобилець розпочав голодування

Чорнобилець Сергій Зайцев, якому російська влада відмовила у безкоштовному лікуванні та позбавила пенсії учасника ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС, розпочав безстрокове пікетування МОЗ Росії вимагаючи захисту власних прав. Відступати від своїх намірів він не збирається оскільки, за його словами, більше немає вибору. Про це пише iPress.ua.

"У Путіна і злодіїв з "Єдиної Росії" навалом грошей на війну з Україною, зміст злочинних сект "НОД", "SERB" і різної нечисті з Ольгино і аналогічних місць розпусти. Депутати Державної Думи Росії заснували собі зарплату, як за участь у Куликовській битві, взятті Бастилії і перехід Суворова через Альпи разом узяті. Крадуть вони ці гроші у таких от хворих і жебраків, як я. У Росії давно процвітає геноцид населення. Тисячі чорнобильців стали жертвами політики Путіна і лежать на цвинтарях. Я вимагаю лікування вже 10 років і замість лікування отримав 5 кг відписок від злодюг з усіх мислимих структур державної влади Росії", - повідомляє Сергій Зайцев на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

За словами Зайцева, за вказівкою керівника медичного закладу в Ярославській області, який є також членом "Єдиної Росії", у 2012 році його побили, а після цього ще й викрали з лікарні. Починаючи з 2010 року хворому відмовляються видавати ліки від астми та лікувати цілий букет хвороб, кількість яких лише зростає

"Мені в Росії Путін і "Єдина Росія" відвели місце тільки на кладовищі і в мене давно немає навіть амбулаторної картки в поліклініці тому, що головний лікар в ній - теж злодій з "Єдиної Росії", - стверджує він.

Свій пікет Зайцев розпочав 17 лютого. Рішення розпочати безстрокове пікетування МОЗ. Він зізнається, щоочиновники байдуже проходять повз нього навіть не поцікавившись у чому полягає суть його протесту і чим вони можуть йому допомогти.

За словами протестувальника, жодний із чиновників не вийшов навіть вибачитися за те, що хворий чорнобилець змушений був приїхати вимагати лікування аж з Ярославської області РФ.

 "Цілий день випещена еліта "Єдиної Росії" з глузуванням спостерігала з теплих кабінетів, як у них під вікнами мерзне хворий чорнобилець. Це для них норма їх злодійський життя!", - стверджує він.

Небайдужі громадяни у Москві Зайцеву надали притулок на час безстрокового пікетування.

"Скільки ще часу мені доведеться мерзнути під вікнами МОЗ і чекати, поки у шахраїв прокинеться хоча б запах від совісті - я не знаю. Відступати я не збираюся, більше нема куди. Я і так смертник", - повідомив він у коментарі iPress.ua.

Немає коментарів:

Дописати коментар