Запитання від читача

ЗАПИТАННЯ ВІД ЧИТАЧА

Доброго дня!

Мене звати Василь. Я проживаю в Ірпені. Хочу оформити чорнобильську пенсію. Але виникла проблема - в чорнобильському посвідчені у прізвищі неправильно написана одна буква. У Чорнобильському фонді міста Ірпеня мені сказали, що потрібно їхати до Києва в центральний офіс Чорнобильського фонду і міняти посвідчення, ні телефону ні адреси не дали.

Допоможіть будь-ласка, до кого можна звернутися з цим питанням і чи можливо зробити це? (бажано адресу та телефон Чорнобильського фонду)

Відповідь прошу надіслати на електронну адресу -  i_khomenko@me.gov.ua

Дуже дякую.

5 коментарів:

 1. Не варто шукати ніяких фондів, а звернутися до Управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання, де Ви і перебуваєте на обліку. Там цю проблему Вам допоможуть вирішити, оскільки це їх компетенція.

  ВідповістиВидалити
 2. Ярослав Олійник11 лют. 2015 р., 15:03:00

  Беріть паспорт,посвідчення і гайда в Департамент чи Управління праці та соціального захисту по місцю проживання. Вам повинні виписати нове посвідчення або у старому зробити виправлення і засвідчити підписом і печаткою установи.

  ВідповістиВидалити
 3. только в управление по месту жительства, не ленитесь напишите им письмо с требованием привлечь должностное лицо управление соцзащиты к ответственности, таким не место на госслужбе не ленитесь
  владимир винница

  ВідповістиВидалити
 4. для отримання нового посвідчення необхідно звернутись до управління праці по місцю реєстрації та надати фотографію для посвідчення, написати заяву на ім'я начальника про заміну посвідчення, вказавши причину заміни та здати чорнобильське посвідчення.

  ВідповістиВидалити
 5. З 01.01.2015 у м. Ірпінь зняли чорнобильську зону ( зону №4) для того щоб отримати нове посвідчення потрібно їхати до Києва, площа Лесі Українки, 1, ( станція метро Печерська) В головну адміністрацію, и там Вам допоможуть. Тому що районні Чорнибильські відділення не мають ваших даних та документів, які Ви здавали, и Чорнобильське посвідчення видається та підписується тільки Київським обласним відділення Чорнобильського фонду.

  ВідповістиВидалити