Збільшення соцстандартів у 2015 р. можливе лише за наявності ресурсу, - Мінфін

Збільшення соціальних стандартів у 2015 р. буде залежати від наявності ресурсів. Про це заявив заступник міністра фінансів Ігор Уманський, йдеться в матеріалі РБК-Україна "Новий бюджет-2015. Які зміни планує Кабмін".

"Якщо буде ресурс, то (соцстандарти - ред.) будуть збільшуватися, якщо його не буде, то ні", - пояснив Уманський.

Заступник міністра зазначив, що в Кабінеті міністрів зараз переглядають політику збільшення соцстандартів.

"Перегляд соцстандартів не буде прив'язаний ні до інфляції, ні до курсу", - повідомив Уманський.

Раніше стало відомо, що в понеділок, 16 лютого Кабмін повинен внести у Верховну Раду проект змін до держбюджету-2015, а також пакет змін у податкове та пенсійне законодавство, безпосередньо впливає на дохідну базу. У зв'язку з цим, сьогодні на урядовому засіданні були затверджені поправки в головний фінансовий документ країни і переглянуті макропоказники.

Нагадаємо, в ході засідання Кабміну 6 вересня 2014 р. прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що в 2015 р. планується збільшення соцстандартів на 6%.

3 коментарі:

  1. А ресурсу як не було, нема і не буде.

    ВідповістиВидалити
  2. ресурс підвищуется тільки у влади

    ВідповістиВидалити
  3. чому ведуться розмови і ламаються списи при обговорені видаткової частини бюджету. в той самий час поверхово "пробігають" по дохідній частині? чому в Україні при кризових обставинах збагачуються багаті і бідніють бідні! як може таке бути, коли господар олігарх отримує міліардні прибутки скорочуючи робочі місця і виплачуючи мінімальні заробітні плати? чому?чому?чому?.......

    ВідповістиВидалити