Необхідно хоча б розпочати процес відновлення справедливості (ОНОВЛЕНО)


Костянтин Іщейкін взяв участь  у марші миру «Лубенці проти тероризму», а потім зустрівся з представниками громадських організацій, що  представляють інтереси ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.  

У черговий раз лубенські ліквідатори аварії на ЧАЕС висловили свою позицію, щодо ситуації, яка склалася з їх пенсійним забезпеченням та іншими соціальними гарантіями.

Голова Лубенського міського осередку ВГОІ «Союз Чорнобиль України» Віктор Виноградов ще раз розповів і про вимоги чорнобильців, і про їх важкий шлях у відстоюванні своїх законних вимог.

У свою чергу, Костянтин Іщейкін розповів присутнім про його роботу у Верховній Раді та позицію стосовно прийняття Державного бюджету України 2015 року, на який і нарікають ліквідатори. За його словами, остаточний  Бюджет-2015, який було ухвалено Верховною Радою, суттєво відрізняється від його першого варіанту. Багато поправок, особливо у соціальній сфері, було внесено саме за пропозиціями Костянтина Іщейкіна, який працює у бюджетному комітеті Верховної Ради.

Що стосується питань, піднятих чорнобильцями, то народний депутат пообіцяв направити відповідне  звернення, з врахуванням всіх піднятих чорнобильцями проблем, до міністра соціальної політики. «Обов’язково буду наполегливо працювати над вирішенням цих проблем і дуже хочу наступного разу відзвітуватися перед вами про конкретні зроблені справи», - сказав Костянтин Іщейкін. А чорнобильці в свою чергу наголошували, що вони не вимагають негайної виплати всіх коштів, які їм заборгувала держава, але й  мовчки дивитися, як над ними знущаються не виконуючи вже діючі закони вони не будуть. Необхідно хоча б розпочати процес відновлення справедливості.

Підсумовуючи сказане міський голова Олександр Грицаєнко подякував громадським активістам за конструктивну зустріч та  передав Костянтину Іщейкіну письмові звернення ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Серед них і вимога забезпечити зустріч з усіма народними депутатами від Полтавської області. Така зустріч, думку зацікавлених осіб, має консолідувати зусилля і нарешті вирішити питання соціального захисту такої численної й вразливої категорії громадян.ДЖЕРЕЛО: За матеріалами офіційного сайту Лубенської міськради

1 коментар:

  1. ...відновлення справедливості закінчилось через 29 років після аварії (чорнобильської катастрофи)

    ВідповістиВидалити