Про внуків чорнобильців і дармоїдів

Щойно прочитав, що дітей чорнобильців (див.ТУТ), перестали годувати у школах.

Як 46-річний чоловік, який закінчив школу в смт Поліське, що належить до 2 зони обов'язкового відселення, вирішив розібратися.

Отож.

Дітьми чорнобильців можна назвати тих, хто народився в 1 та 2 зоні після 26 квітня 1986 року. Тобто, найстаршому – 28-29 років. Такі в школу точно не ходять.

Якою ж є верхня межа "дитини" чорнобильця? Думаю, не пізніше 1995 року, коли закінчили відселяти моє Поліське. Його відселяли одним з останніх.

Тому "дітям чорнобильців" не може бути менше 19-20 років і в школу вони ходити не можуть. Інші діти – народжувались в чистих місцях.

Тепер питання – кого ж годують у школах безкоштовними обідами за рахунок наших податків? Ясно, що не дітей чорнобильців. Відтак внуків чорнобильців? Ще одне питання чи годуватимуть безкоштовно правнуків і пра-правнуків чорнобильців?!

Ми повалили пам'ятники Леніну, але коли ми викинемо комунізм і ленінізм з наших голів?

Наприклад, в Україні існує 4 зона посиленого радіаційного контролю, до якої входять всі північні околиці Києва. В рік на її утримання йде близько 1 млрд гривень.

Але панове, такі ж рівні забруднення, як у 4 зоні, є у Австрії, Хорватії, Швеції та Норвегії. Однак там ніхто не витрачає податків на соціальні пільги населенню цих територій.

Я не маю доказів, але враження, що це чергова корупційна кормушка.

18 коментарів:

 1. Яркий пример того как бывший нардеп,журналист знает пытается писать о том чего не знает.Не хочу комментировать...скажу только одно :в свое время он благодаря Чернобылю закончил,скорее всего ,журфак столичного университета Шевченка (кто туда поступает из провинции ?никто !!!).Его ,значит,выселили...после меня хоть потоп.Вспоминаю скандал с гемофилией.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Хватит забивать баки.Человек написал сущую правду.О каких детях речь? Через этих "детей" страдают люди действительно пострадавшие от аварии - ликвидаторы и эвакуированные.

   Видалити
 2. ВІКТОР ПОЗНІК13 січ. 2015 р., 20:28:00

  Діти ліквідаторів давно не мають статусу дитини.що постраждала від наслідків аварії на ЧАЕС.

  ВідповістиВидалити
 3. Я учасник ліквідації аварії на ЧАЕС в 1986 році (липень -серпень) маю двоє дітей, сину - 11 років, дочці 2 роки. Цей журналіст або ідіот або придурок.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. и сколько тебе лет и какая у тебя группа инвалидности, если ты так смело детей производишь-богатырь ты наш.

   Видалити
  2. Який ти учаснік ліквідації? Ти хоть знаеш де ти був,і що ліквідіровав? І при чом тут твої діти,якиє вони діти Чорнобиля,якщо вони його не бачили і тимбільше ти!"ГЕРОЙ""

   Видалити
  3. При чому тут ГЕРОЙ. Мабуть у тебе не всі дома, якщо пишеш такі коментарі. Не я писав закони, а тому діти ліквідаторів підпадають під дію цього закону. А щодо журналіста, то він писав, що діти чорнобильців повинні бути віком 19-20 років, на що я відповів, що це не так. Буває і інше. Щодо того кого інтересує скільки мені років, то мені 50 років, інвалідності не маю і не бажаю мати.

   Видалити
 4. Дітьми чорнобильців можна назвати тих, хто народився від ЛАЧАС.

  ВідповістиВидалити
 5. Журналист!

  Я знаю человека 1 категории ликвидатор из Винницы звать П.П. О. Имеет двоих детей школьников Женился 2 -йраз Ему сейчас 57 лет сам 1957 г.р. Дети пользуются льготами по законодательству Все правильно!

  ВідповістиВидалити
 6. Прошу у всех прошения, но читая комментария задаюсь вопросом.....как "ликвидатор 1 категории" или "участник лпа 1986 г." способен повторно женится и "сделать" детей. Я о том, что при облучении и ослабление организма с установлением инвалидности известно всем последствия - это снижение мужских функций или ИМПОТЕНЦИЯ!!!!. Я понимаю ликвидаторов 1988-особенно 1990 г с дозой как два снимка в рентгенкабинете поликлиники эти "участники лпа" способны и в 70 лет бегать за юбками, но реальные участники лпа 1986 г. давно не смотрят на половинки женских поп, а тем более им секс с здоровой бабой это СМЕРТЬ..да и не получиться чего позориться (а вот кто заявляет, что с здоровой бабой в сексе справиться это - лже-инвалид и лже-ликвидатор).
  Так, что автор прав "детей чернобыльцев" давно нет и кормить некого (дети аферистов). Деньги на питание детей и откаты местных властей Украины лучше направить на повышение пенсий для 2 категории ликвидаторов и ликвидаторов аварии на ЧАЭС 1986 - 87 гг., а также потерпевших (эвакуированных).

  PS лпа май-июнь 1986 г. не инвалид, 2 категория (женат, имею "старые заслуги" - дети зачатые до лпа).

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Лінивий ти анонім, не хочеш в сімї справлятись із обовязками - от і придумав собі "смерть від сексу". Ні один лікар цього не підтвердить, бо це повний бред. Не курити, не зловживати алкоголем, працювати - ось простий рецепт лікування твоєї імпотенції.

   Видалити
  2. Нельзя всех людей сравнивать по себе. Почему одни люди умирают в 50 лет, а другие в 100? Так и в другом. А делать заключение лжеликвидатор или нет, то извини не тебе это делать. Если по импотенции судить кто лжеликвидатор, а кто нет, то далеко мы зайдем уважаемый.

   Видалити
 7. Ну так получилось, что женился повторно, имею детей, не инвалид, так как не было времени лежать в больницах, 50 лет. На счастья импотенции не имею. Для некоторых, скажу так, если в тебя импотенция то не хрен нести этот бред.

  ВідповістиВидалити
 8. аноним!
  Вы можете бред нести любой про людей ликвидаторов.
  Но одному ВСЕВЫШНЕМУ ИЗВЕСТНО КТО И КАК СТАНОВИТСЯ ОТЦАМИ И МАТЕРЯМИ!
  Этот человек был там в 1986 году имею ввиду ППО Винница.
  Это не один пример!
  Что все встали инвалидами в 1986/1988 годах? НЕТ!
  Дай БОГ ВАМ ЗДОРОВЬЯ и не судить тех людей которых Вы не знаете!
  Без уважения

  ВідповістиВидалити
 9. Да, ще хочу дописати, що живу в Славутичі, де сотні діток ходять в школи і одержують радіаційну грязюку, яку привозять із зони щодня працівники ЧАЕС і зони. Але ці працівники одержують за шкоду 1850 гривень щомісячно. Так що ці діти не мають права одержувати безкоштовне харчування?

  ВідповістиВидалити
 10. автор статті- невіглас !
  завтра спитає :-"як військовослужбовці учасники ЛНАЧАЕС стали інвалідами війни ? невже в 1986-1990 роках на Україні була війна ?"
  одне слово - невіглас., хоча має 46 років і міг би прочитати закон.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. НЕВІ́ГЛАС, а, чол. Неосвічена, незнаюча людина; неук.
   Словник української мови
   Академічний тлумачний словник (1970—1980)

   Видалити
 11. евакуйовані у 1986 році діти, яким на момент евакуації, було 1 рік чи 5 чи 15 сьогодні мають дітей, яким відповідно 1, 2,...5, чи 15,16 років. Також військовослужбовці, чи працівники ЧАЕС, яким на момент ліквідації аварії було по 18 - 20 років також мають дітей віком по 10 -15 років, а вдеяких випадках і молодші, а також всі діти, які проживають в третій і четвертій зонах мають статус дітей чорнобиля відповідно до Закону 796

  ВідповістиВидалити